Ligowa sobota 27.09

Już w sobotę 27.09 czekają nas kolejne ligowe mecze rozegrane w ramach 6 kolejki LDM i 4 kolejki OLM. Tym razem będziemy gospodarzami obu spotkań. Szczegóły dotyczące meczów w rozwinięciu.

Kadra I swój mecz rozegra o godz. 13.00 a przeciwnikiem będzie drużyna FC Wrocław Academy. Spotykamy się o 12.20 na stadionie - proszę o punktualność!!!Gramy w strojach niebieskich(czerwone zabieramy). Osoby, które nie są zdolne do gry, ale mogą przyjechać na mecz proszę również o stawienie się na zbiórce. Podobnie na treningach po meczach, nawet jeżeli ktoś jest kontuzjowany (nie Ci, którzy chorują)dobrze by było, aby też przyjechał choćby na krótką analizę spotkania. Wszystko służy rozwojowi piłkarskiemu naszych chłopaków. Pamiętamy o legitymacjach, ochraniaczach itp.

Kadra II mecz z Silesią Strzelin również rozegra jako gospodarz. Spotkanie już o godz. 9.30 a zbiórka na stadionie o godz. 8.50.Gramy w strojach czerwonych.

Skład na mecz z Silesią Strzelin:

Kadra na mecz:

1. Nikodem Fulczyński
2. Maciek Świędrych
3. Daniel Tomczyk
4. Adam Kadyło
5. Kuba Peszko
6. Jacek Dola
7. Kuba Cieślak
8. Patryk Kwolek
9. Kuba Kozaczewski
10. Przemek Moczek
11. Przemek Dodat
12. Michał Zwoliński
13. Robert Markiewicz
14. Ignacy Skoczek
15. Kajtek Wowczuk

Wszystkie planowane nieobecności zgłaszamy trenerowi!