Ligowy weekend

Otrzymaliśmy informację, że meczKadry Iodbędzie się w niedzielę o godz. 13.00 na stadionie Polaru (Zakrzów). Zbiórka 12.20.Gramy w strojach niebieskich.

Informacje dotyczące meczuKadry IIzostaną jeszcze podane w dniu dzisiejszym. Jeżeli nic się nie zmieni to gramy w sobotę na Stadionie Miejskim w Strzelinie ul. Okrzei 4 o godzinie 13.00. Zbiórka o godz. 12.20 na miejscu.Gramy w strojach czerwonych.

P.S.

W rozwinięciu skład Kadry II na mecz w Strzelinie.

Tak jak wspomniałem mecz powinien zostać rozegrany na Stadionie Miejskim - niestety dzisiaj nie udało mi się dodzwonić do tego klubu, aby potwierdzić godzinę meczu. Co do dojazdu, o który pytają Panie: na Strzelin najlepiej (i najszybciej) jadąc z okolic Kuźnik, Kozanowa itp: AOW do A4 i jedziemy do zjazdu na Strzelin (pierwszy za bramkami). W Strzelinie kierujemy się na pierwszym rozwidleniu w prawo i jedziemy aż do ronda, na rondzie kierunek Brzeg (trzeci zjazd z ronda) i jedziemy do zjazdu w ulicę Staromiejską (znaki na Dębniki, Gęsiniec lub Hotel Maria). Zaraz po zjeździe skręcamy w prawo w ul. Okrzei i dalej prosto aż do boiska.

Kadra na mecz:

1. Nikodem Fulczyński
2. Maciek Świędrych
3. Dominik Chmielak
4. Adam Kadyło
5. Filip Styczeń
6. Jacek Dola
7. Kajtek Wowczuk
8. Kuba Cieślak
9. Kuba Kozaczewski
10. Oskar Małecki
11. Przemek Dodat
12. Przemek Moczek
13. Robert Markiewicz
14. Tomek Gumienny
15. Oskar Wojtczak

Przypominam o jak najszybszym zgłaszaniunieobecności trenerowi w każdy z możliwych sposobów (komentarz poniżej, mail, sms czy telefon).