Informacje na najbliższy tydzień

W środę 1.10 Kadra I MKS Parasol 2002 rozegra mecz wyjazdowy 7 kolejki DLM z drużyną Silesii Wrocław. Zbiórka o godz. 16.20 na boisku przy ul. Widuktowej na Brochowie (dojazd od Buforowej w Konduktorską lub z Tarnogaju za wiaduktem w prawo i do końca Wiaduktową). Gramy w strojach czerwonych.

Pozostałe informacje w rozwinięciu...

Przypominam jeszcze o zabieraniu ze sobą legitymacji szkolnych bez względu na to czy będą sprawdzane czy nie.

Następny mecz Kadra I rozegra dopiero za 1,5 tygodnia (11.10)- podejmiemy u siebie drużynę Polonii Stal/ Gryf Świdnica II.

W czwartek trenujemy wg grafika - Leśnica godz. 16.30

Ze względu na wyjazd trenera piątkowy treningKadry II nie odbędzie się a sobotni mecz z Trikiem Sołtysowice zostanie przeniesiony na inny termin.

W poniedziałek (6.10) na treningu odbędzie się druga część testów. Proszę o maksymalną mobilizację i obecność.

Kończą się miejsca na obóz zimowy w Chybiu. Zwracamy uwagę, że udział w obozach jest jednym z czynników, które będą brane pod uwagę przy zgłaszaniu zawodników do przyszłorocznych rozgrywek, czyli występów w Kadrze I lub II.