Ligowa sobota

UWAGA! Zmiana godziny meczu Kadry I z Polonią Wrocław!

W najbliższą sobotę 20.09 Kadra I MKS Parasol występujące w LDM gościć będzie drużynę Polonii Wrocław. Początek meczu godz. 9.45, zbiórka 9.00.Gramy w strojach niebieskich(czerwone zabieramy).

Kadra II udaje się na mecz LOM z drużyną FC Academy Wrocław. Mecz o godz. 13.00, zbiórka 12.20 na stadionie przy ul. Niskie Łąki (tam gdzie na wiosnę graliśmy ze Śląskiem pamiętny mecz w błocie:) ).Gramy w strojach czerwonych.

Pozostałe informacje i skład Kadry II w rozwinięciu.

Niestety nie udało się przenieść godzin meczów tak, aby trener mógł być obecny na obu i w zastępstwie będzie prawdopodobnie jeden z rodziców. Proszę o nie podważanie decyzji rodzica-trenera i skoncentrowanie się na kulturalnym dopingu całej drużyny bez uwag kierowanych pod adresem konkretnych zawodników (dotyczy oczywiście obu kadr:) ). Kto jeszcze nie widział to polecam do obejrzenia filmutworzony na w ramach programu UEFA RESPECT przez angielską federację piłkarską (Football Association):

Kadra na mecz:

1. Nikodem Fulczyński
2. Maciek Świędrych
3. Dominik Chmielak
4. Adam Kadyło
5. Fabian Szydłowski
6. Jacek Dola
7. Kajtek Wowczuk
8. Filip Styczeń
9. Kuba Kozaczewski
10. Marcin Augustynów